Hemen Arayın
0 544 179 27 27

Blog


KURUMSAL


AntandrosBalıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk beldesi yakınlarındaki mozaikleriyle ünlü antik şehirdir. Kale taşı tepesinin batı yamaçlarında yer almaktadır.

Kentteki arkeolojik buluntular M.Ö. 7.-8. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Ele geçen buluntuların bir kısmı Bursa Arkeoloji Müzesinde sergilenmektedir. Kazılar sırasında Roma dönemine ait mozaiklerle bezenmiş bir villaya, kanalizasyon ağına ve pek çok lahite rastlanmıştır. Kent özellikle Kaz Dağından sağlanan keresteleri ihraç etmekteydi ve bu yolla zenginleşti. Kentte Afrodit kültü egemendir.

Antandros adı Troia savaşı sırasında da geçer. Troia savaşına da katılan Aeneas, Troia yıkılınca Antandros'a yıkımdan kurtulan insanlarla gelir ve 20 gemi inşa edip denize açılır. Ayrıca Antandros kenti Strabon'un da belirttiği gibi bir süre kuzeyden gelen ve Barbar Conan'ın halkı olarak bilinen Kimmerler tarafından işgal edilmiştir.


Yaz aylarında davet için kişi kapasitesi

 

Oturma düzenli yemek

   Kokteyl düzeni

Açık Alan

           600

      800

Kapalı Alan

            75

      150

 

Biz Kimiz ?

Biz işimizi çok seven ve zevkle yapan bir ekibiz. Hepimiz bu sektörde uzun yıllardır çalışıyoruz. 21 yıldır da birlikteyiz. Yaz aylarında çok daha kalabalık bir ekip oluyoruz.

Her düğünde gelin ve damadın isteklerini, sevdiklerini ekip olarak biliriz. Ve ona göre çalışırız. Davetin konseptine uyarız, gerekirse hep birlikte şekilden şekle gireriz.
Hepimiz her işi yaparız. ‘Bu benim işim değil’ demeyiz. Bizim için her davetin güzel geçmesi, davet sahiplerinin memnuniyeti ‘başarımızdır.’

Davetlerde, hiçbir şeye yok demeyiz. Alakamız olmayan konularda da hep yardımcı olmaya çalışırız. Çünkü biliriz ki davet sahipleri, çok önemli o günlerini, akşamlarını bize emanet ettiler. Onların davetlileri, bizim misafirimizdir. Hepsini ‘evlerinde’ gibi hissettirmekten memnun oluruz.

Tüm bunları yaparken, kendimiz de eğleniriz. Severek çalışırız.
Tekrarları çok sevmeyiz. Hep değişiklikler yapmaya çalışır, her yıl sunumlarımızı geliştirir, dekora farklılaştırır, yeni malzemeler alır, sempatik ve beğenilecek
yenilikler araştırırız.

21 yıllık organizasyon firimamızında bulunması nedeniyle siz değerli müşterilerimize,dekor seçme imkanı sunuyoruz,tek dekorla değil en az 10 dekor ile özel gecelerinizi düğün davet ve organizasyonlarınızda seçme imkanı sunuyoruz.By İlker Selim organizasyonunda farklı yaşamak istiyorsanız siz değerli konuklarımızı bekliyoruz. Saygılarımızla...

İnsanları severiz, içimiz iyidir, hayvanları da çok severiz. Ekibimizde Galatasaraylı da vardır, Fenerbahçeli de, Beşiktaşlı da… Film seyretmeyi severiz, sosyal medyayı da takip ederiz. Vaktimiz oldukça da gezeriz.

Hayallerinizde böyle ayrıcalıklı bir mekanda ağırlanmak varsa, sizleri de kır bahçemize bekleriz

sloganımız "Bizimle Evlenir misiniz ? "